Yaşam

Dizide Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz’in öpüştüğü sahne akıllara İbrahim Tatlıses ile Hülya Avşar’ın dudak öptüğü anları getirdi.

Başrollerini Burak Deniz, Serenay Sarıkaya ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Netflix’in yeni dizisi cüretkar sahneleriyle gündem yaratmaya devam ediyor. Son olarak Deniz ve Sarıkaya’nın öpüştüğü anlar izleyenlerin dikkatini çekti.

AKILLARA TATLISES İLE AVŞAR’IN ÖPÜŞME SAHNESİ

Kamera arkası görüntüleri, galadaki olaylar ve dizideki sahneler gündemden düşmüyor. Dizide kamera karşısına çıplak çıkan Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in öpüştüğü bir sahne sosyal medyada gündem oldu. Serenay Sarıkaya’nın Burak Deniz’in dilini çıkardıktan sonra dans edip yüzünü öptüğü sahne akıllara İbrahim Tatlıses’in yıllar önce Hülya Avşar’ı öpmesi geldi.

Yıllardır konuşulan olay

USTA İSİMLERİ PERSONELDE YER ALDI

Şahmaran dizisinin yönetmenliğini Umur Turagay, senaristliğini ise Pınar Bulut üstleniyor. Adana’da çekilen dizide Mert Ramazan Demir, Mustafa Uğurlu, Usta Günşıray, Ebru Özkan ve Hakan Karahan gibi isimler de yer alıyor. Dizide Şahsu karakterini Serenay Sarıkaya, Maran karakterini ise Burak Deniz canlandırmaktadır.

Kısa sürede gündem olan sahne izleyenlerin tepkisini çekti. Sahnede öpüşmelerden rahatsız olan kullanıcılar, “Nereye kusuyoruz” yorumunu yaptı.

habersivrice.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu